Niespodzianka w DPS w Kobylej Górze

Wielką niespodziankę z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet przygotowali dla swoich koleżanek mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Kobylej Górze. Panowie pod kierunkiem instruktora kulturalno-oświatowego Marka Gajdy przygotowali montaż słowno-muzyczny oraz okolicznościową prezentację multimedialną. Przygotowania prowadzono w ścisłej tajemnicy, więc niespodzianka zupełnie zaskoczyła zaproszone na spektakl mieszkanki DPS, dyrektor ośrodka Małgorzatę Dłubak oraz wicestarostę Zofię Witkowską. Panie owacjami na stojąco podziękowały piątce panów, która przygotowała program-niespodziankę: Teodorowi Mrówczyńskiemu, Danielowi Świętkowi, Piotrowi Zgadzajowi, Dariuszowi Biszewskiemu i Markowi Rutkowskiemu.
Wyrazy uznania i podziękowania przekazała artystom, która z ramienia Zarządu Powiatu sprawuje nadzór nad działalnością domów pomocy społecznej, dla których organem prowadzącym jest powiat ostrzeszowski.

Sprawdź również