Dzień Pracowników Służby Zdrowia

Wszystkim Pracownikom Służby Zdrowia w imieniu samorządu powiatowego dziękujemy za ofiarność i zaangażowanie w działania na rzecz pacjenta!

Szanowni Państwo, Wasza praca w każdym obszarze – opieki lekarskiej i pielęgniarskiej, kierownictwa, administracji i obsługi technicznej w szpitalach, przychodniach, poradniach specjalistycznych, pracowniach diagnostycznych, laboratoriach – służy najwyższemu dobru: ochronie życia i zdrowia i zasługuje na najwyższe uznanie. Życzymy Państwu osobistej satysfakcji z pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym. Życzymy również, aby każdego dnia otaczała Was serdeczność i życzliwość tych, których spotykacie na swoich życiowych drogach.

Wyrazy szacunku i uznania przekazujemy pracownikom Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia.

Starosta Ostrzeszowski Lech Janicki
Przewodniczący Rady Powiatu Tomasz Maciejewski