Walentynkowy Bal Warsztatów Terapii Zajęciowej

Uczestnicy wszystkich działających w powiecie ostrzeszowskim Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz zaprzyjaźnionych placówek z Odolanowa, Kalisza i Przygodzic bawili się dzisiaj na Balu Walentynkowym w Gminnym Ośrodku Kultury w Doruchowie, jaki zorganizował tamtejszy WTZ. By dzielić radość z uczestnikami warsztatów, do doruchowskiego GOK przybyli zaproszeni goście: wicestarosta Zofia Witkowska, dyrektor wielkopolskiego oddziału PFRON Anna Skupień, doradca wojewody ds. osób  niepełnosprawnych Karolina Winiecka, burmistrz Grabowa nad Prosną Maksymilian Ptak, przewodnicząca Rady Gminy w Doruchowie Renata Płonka i sekretarz miasta i gminy Mikstat Danuta Kamińska. Bal otworzyła kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Doruchowie Magdalena Wojciechowska.