AktualnościWszystkie

W dożynkowy czas dziękujemy rolnikom

Szanowni Mieszkańcy powiatu ostrzeszowskiego,
Szanowni Rolnicy,

dożynki były zawsze najpiękniejszym świętem w kalendarzu powiatowych wydarzeń kulturalnych i społecznych; jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu powiatu. Było to prawdziwe święto – dożynki traktowane nie tylko jako okazja do zabawy, ale pojmowane znacznie głębiej – jako sposobność do okazania wdzięczności.
Niestety ze względu na zaistniałą sytuację epidemiczną związaną z zagrożeniem wirusem SARS-CoV-2 i związany z tym reżim sanitarny, byliśmy zmuszeni  odwołać tegoroczne Święto Plonów, które miało mieć zasięg diecezjalny.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli bezpiecznie organizować uroczystości,  wydarzenia i imprezy kierowane do wszystkich mieszkańców naszego powiatu.
Nie sposób wyrazić słowami wdzięczności, jaką  jesteśmy winni naszym rolnikom, sadownikom, ogrodnikom, działkowiczom, pszczelarzom, osobom wspomagającym i obsługującym rolnictwo i zatrudnionym w przemyśle rolno-spożywczym. Szanowni Państwo, przekazujemy Wam wyrazy najwyższego szacunku oraz najserdeczniejsze podziękowania za Waszą a ciężką pracę i codzienny trud, życząc jednocześnie dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności

Starosta Ostrzeszowski
Lech Janicki

Przewodniczący Rady Powiatu 
Tomasz Maciejewski    

Wicestarosta Ostrzeszowski
Zofia Witkowska                                                                           

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content