„Moje miejsce, mój czas” – konkurs

Zapraszamy do udziału w Regionalnym Konkursie Fotograficznym dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu ostrzeszowskiego pt. „Moje miejsce, mój czas – Ostrzeszów 2021”. Termin nadsyłania zdjęć upływa 11 kwietnia; ogłoszenie wyników i otwarcie wystawy pokonkursowej zaplanowano na 6 maja.
W każdej kategorii przewiduje się trzy atrakcyjne nagrody pieniężne oraz trzy wyróżnienia. Ponadto prace laureatów zostaną wydrukowane i będą eksponowane na wystawie w Galerii Ostrzeszowskiego Centrum Kultury. Wszystkie prace zakwalifikowane do konkursu zostaną pokazane w projekcji multimedialnej podczas trwania wystawy, a prace nagrodzone również w towarzyszących konkursowi publikacjach i mediach społecznościowych.
Informacji o konkursie „Moje miejsce, mój czas — Ostrzeszów 2021” udzielają: Stanisław Kulawiak, tel. 605 622 991 i Grzegorz Kosmala, tel. 604 619 972, rod@wieza1916.pl oraz Ostrzeszowskie Centrum Ostrzeszowskie Centrum Kultury – tel. 62 730 25 76, www.ock-ostrzeszow.pl

regulamin konkursu znajduje się tutaj:

moje miejsce_moj czas_2021.indd