AktualnościWszystkie

57 Cross Ostrzeszowski – ruszyły zapisy!

Zapisz się już dziś i bądź częścią niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju wydarzenia sportowego na południu Wielkopolski!!! Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Crossów Ostrzeszowskich i zapisania się na wybrany dystans.

23 kwietnia w ramach 57 Crossu Ostrzeszowskiego zostanie rozegranych 15 biegów: przedszkolaków, dzieci szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Dokładne informacje, z odpowiednim podziałem roczników, dystansami oraz mapkami poszczególnych dystansów znajdują się na stronie internetowej: https://crossostrzeszowski.pl/

W tym roku powracamy do półmaratonu. Trasa jednak została zmieniona i postawiliśmy na atrakcyjne walory przyrodnicze miasta, gminy i powiatu ostrzeszowskiego. Nasze Wzgórza Ostrzeszowskie wyróżniają nas na tle sąsiednich gmin i powiatów a nawet i województwa. Są najlepszym potwierdzeniem naszej wyjątkowości. Zapraszamy do udziału w crossowym półmaratonie przez Kobylą Górę oraz Bełczynę – dwa najwyższe wzniesienia województwa wielkopolskiego. To namiastka biegu górskiego, podczas którego można będzie podziwiać naszą piękną okolicę. Zapisz się już dziś i bądź częścią niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju wydarzenia sportowego na południu Wielkopolski!!! – zachęca prezes Stowarzyszenia Crossy Ostrzeszowskie Dariusz Świtoń.

Wśród crossowych wyzwań jest również bieg na 5000 m przez Bełczynę oraz marsz nordic walking wokół malowniczego stawu przy ul. Pogodnej w sąsiedztwie stadionu.

Serdecznie zapraszamy!

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content