40 osób otrzyma czujniki tlenku węgla – losowanie jutro!

Aż 477 ankiet wpłynęło do konkursu ph. „Czujka w domu – świetna sprawa, tlenek węgla   to nie zabawa”, organizowanego przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej oraz Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie wraz ze wszystkimi miejskimi i gminnymi urzędami powiatu ostrzeszowskiego.  Funkcjonariusze KP PSP w Ostrzeszowie dokonali już ich weryfikacji, w wyniku której odrzucono 87 ankiet – 7 ze względu na błędy formalne (brak jednego z pół obowiązkowych) oraz 80 ze względu na zawarte w nich błędne odpowiedzi. Losowanie, które wyłoni laureatów konkursu – już jutro. Laureaci (po 5 osób z każdej gminy oraz dodatkowo 5 z całego powiatu) o wylosowaniu nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.
Wręczenie czujników odbędzie się w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego; wstępny termin wyznaczono na 25 lutego na godzinę 14:00.
prawidłowe odpowiedzi konkursowe