XX Bal Starosty przeszedł do historii

Około 13 tysięcy złotych zebrano podczas XX Balu Starosty Ostrzeszowskiego. 4.850 złotych uzyskano z licytacji przedmiotów ofiarowanych specjalnie na tę okazję przez darczyńców (artystów, samorządowców i przedsiębiorców). Koszulka z autografem Roberta Lewandowskiego została sprzedana za 1000 złotych, zestaw mebli wypoczynkowych za półtora tysiąca, a zaproszenie na nagranie programu „Kuba Wojewódzki” oraz spotkanie z tym znanym prezenterem i zwiedzanie telewizji od kulis – za 300 złotych. 1500 złotych uzyskano z czekoladowego walczyka. Dokładną kwotę uzyskaną z XX Balu Starosty poznamy za kilka dni, ponieważ wpływają jeszcze indywidualne datki na konto. Cały dochód zostanie przeznaczona na cele społeczne i charytatywne.

Na XX Balu Starosty bawiło się 70 par. Organizatorzy przygotowali dla nich atrakcje w postaci pokazu tańca w wykonaniu mistrzowskiej grupy aerobiku sportowego działającej w I Liceum Ogólnokształcącym w Ostrzeszowie, a także minirecital Igi Kurzawy – laureatki konkursu Ostrzeszowski Idol, wokalistki zespołu The Foomix.