AktualnościWszystkieZapowiedzi wydarzeń

Wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego

8 listopada nastąpi wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego Rady Powiatu w Ostrzeszowie.

8 listopada o godzinie 15 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego nastąpi wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego Rady Powiatu w Ostrzeszowie. Zaświadczenia nowo wybranym radnym wręczy przewodniczący Powiatowej Komisji Wyborczej w Ostrzeszowie Ireneusz Jeziorny. Dokumenty potwierdzające wybór na radnego otrzymają: Radosław Gatkowski, Adam Grzyb, Stefan Hebisz, Stanisław Hemmerling, Lech Janicki, Ewa Kubiak, Adam Mickiewicz, Jerzy Mucha, Walenty Okoń, Marianna Powązka, Krystyna Sikora, Katarzyna Sójka, Arkadiusz Suchanecki, Małgorzata Szymoniak-Staniszewska, Ignacy Śmiatacz, Dariusz  Świtoń i Zofia Witkowska.