Wizyta w Domu Dziecka i DPS w Marszałkach

Wicestarosta Zofia Witkowska prowadzi wizytację jednostek organizacyjnych powiatu podlegających jej bezpośredniemu nadzorowi. Po Domu Pomocy Społecznej w Kobylej Górze kolej przyszła na Dom Dziecka w Ostrzeszowie, mieszkanie Domu Dziecka oraz chronione treningowe w Książenicach, a także Dom Pomocy Społecznej w Marszałkach. Wicestarosta obejrzała obiekty i w rozmowach z szefostwem zapoznała się z najważniejszymi potrzebami lokalowymi i kadrowymi jednostek, a także z prowadzonymi zadaniami remontowymi i inwestycyjnymi.
Po swoich placówkach wicestarostę oprowadzili:  Iwona Suchorska-Kurzawa i Rafał Jóźwiak. Zofii Witkowskiej towarzyszyła dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Bożena Powązka.

Sprawdź również