WszystkieZapowiedzi wydarzeń

Warsztaty gospel

Ostrzeszowskie Centrum Kultury zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu Warsztat z Mistrzem, tym razem będzie to Brian Pierre Fentress. Warsztaty odbędą się w ramach Dni Ziemi Ostrzeszowskiej – 17-18 czerwca 2023 r.

Do udziału w warsztatach OCK zaprasza uczestników pełnych pasji i chęci wspólnego śpiewania bez względu na wiek, doświadczenie i umiejętności.

Brian Pierre Fentress jest trenerem wokalnym, dyrygentem, autorem tekstów, producentem i pedagogiem. Ukończył studia doktoranckie w Akademii Muzycznej w Gdańsku w zakresie dyrygentury artystycznej w 2014 roku, a stopień doktora habilitowanego w zakresie wykonawstwa wokalnego w Akademii Muzycznej w Łodzi w 2020 roku.

Podróżuje po Europie prowadząc warsztaty wokalne dla miast, organizacji prywatnych, chórów społecznych, domów kultury, chórów kościelnych i uczelni (wykorzystując metody i praktyki zbadane i rozwinięte w rozprawie doktorskiej: Gospel Music Repertoire as Material for Artistic Activity in Conducting).  Muzyk ma ponad 25-letnie doświadczenie w występach, nagrywaniu i wspieraniu nagradzanych i znanych artystów. W 2017 roku brał udział w 8 edycji The Voice of Poland, którą ukończył jako finalista.

BILETY:

100 zł   KASA KINA, BILETOMATY oraz ONLINE https://www.bilety24.pl/inne/601-warsztaty-gospel-brian-fentress-90301?i

 FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: https://forms.gle/W68q93DR47FHY2cH6

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content