AktualnościWszystkie

Ukazał się nieodpłatny „Magazyn Powiatowy”

Właśnie ukazał się 2 numer „Magazynu Powiatowego” – pisma, którego zadaniem jest informowanie o pracach samorządu powiatowego i prezentowanie najważniejszych wydarzeń we wszystkich sferach działalności powiatu.  Czujemy się w obowiązku przekazać mieszkańcom informację o działalności samorządu powiatowego w 2020 roku, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa publikację, która pokazuje najważniejsze nasze działania,  między innymi w zakresie edukacji publicznej, komunikacji i dróg, promocji i ochrony zdrowia, pomocy społecznej, wspierania osób niepełnosprawnych – podkreśla starosta Lech Janicki.
W publikacji znalazła się także krzyżówka ekologiczna – na autorów prawidłowych rozwiązań czekają nagrody – 1 bon o wartości 200 zł, 2 bony o wartości 100 zł do realizacji w sklepie sportowym oraz 3 zestawy gadżetów promocyjnych powiatu. Zachęcamy do spróbowania swoich sił.
Nieodpłatny „Magazyn Powiatowy” jest dostępny w Starostwie Powiatowym – przy Biurze Podawczym oraz w Wydziale Oświaty, Spraw Europejskich, Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego, a w najbliższych dniach trafi do wszystkich urzędów miejskich i gminnych naszego powiatu. Pismo będzie dostępne także w sklepach Rolnik i Społem w Ostrzeszowie, a także w bibliotece publicznej w Ostrzeszowie i w jednostkach organizacyjnych powiatu.  Zapraszamy do lektury.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content