Transplantacja – jestem na TAK!

28 lutego rusza XII edycja kampanii „Transplantacja jestem na TAK !” pod patronatem starosty ostrzeszowskiego. Tego dnia o godzinie 9:30 w auli Zespołu Szkół nr 1 nastąpi uroczysta inauguracja akcji. Dyrekcja, szkolny koordynator akcji „Drugie Życie” i Liderzy Zdrowia Zespołu Szkół nr 1 zapraszają wszystkich zainteresowanych tematyką transplantacji, pełnoletnich mieszkańców powiatu.
Program uroczystości przewiduje wystąpienia: starosty ostrzeszowskiego, prof. dr hab. Macieja Głydy – ordynatora Oddziału Transplantologii i Chirurgii Ogólnej Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, teologa Sławomira Ślaka pt. ”Religie, a transplantacja”, wystąpienie Marii Homan koordynatorki „Drużyny Szpiku”, a także prelekcję osoby po przeszczepie.