Zakończenie roku szkolnego i powitanie wakacji – w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, tak jak we wszystkich szkołach w całej Polsce odbył się dzisiaj uroczysty apel. Były podziękowania, gratulacje i najlepsze życzenia. Szczególnie gorąco żegnano uczniów opuszczających mury Specjalnego Ośrodka – Specjalną Szkołę Przysposabiającą do Pracy ukończyło troje uczniów, pięcioro uczniów ukończyło szkołę podstawową a przedszkole – jedno dziecko. W sumie w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym rok szkolny zakończyło 86 uczniów. Wraz z dyrektorką szkoły – Katarzyną Kokoszko-Hodyjas, wicedyrektorem Krzysztofem Jędrzejakiem i przewodniczącą Rady Rodziców Iwoną Rogozińską uczniom gratulował starosta ostrzeszowski Dariusz Świtoń.
Szczególnie wzruszające było pożegnanie nauczycielek, które z końcem roku przechodzą na emeryturę: Joanny Rozwory, Aliny Michalak i Romany Jańskiej.














