WszystkieZapowiedzi wydarzeń

Szanse dla lokalnego rynku pracy – konferencja

Konferencja z cyklu „Szanse dla lokalnego rynku pracy” odbędzie się 14 marca w Starostwie Powiatowym w Ostrzeszowie. Tyma razem tematem obrad będą możliwości przedsiębiorców w zakresie aktywizacji bezrobotnych zagrożonych wykluczeniem społecznym, zatrudniania cudzoziemców oraz znaczenie kompetencji przyszłości.
Konferencję rozpocznie wręczenie statuetki Lider Ofert Pracy 2018. W części wykładowej przewidziano następujące tematy:
– aktualna sytuacja na lokalnym rynku pracy,
– możliwości uzyskania finansowego wsparcia na tworzenie miejsc pracy dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym,
– kompetencje przyszłości impulsem innowacji w zarządzaniu przedsiębiorstwem,
– bieżące problemy w obsłudze klientów zatrudniających cudzoziemców – eliminowanie braków formalnych i merytorycznych.
W programie konferencji znajdzie się także czas na dyskusję.
Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia – pod numerem telefonu 62 732 07 90, wewn. 203 lub 209.
Organizatorami konferencji są: Powiatowy Urząd Pracy, Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie oraz Fundacja Królowej Polski św. Jadwigi  w Puszczykowie.