Szanowni Mieszkańcy powiatu ostrzeszowskiego

w związku ze zbliżającymi się Narodowym Świętem Niepodległości, zwracamy się do Państwa z apelem o udekorowanie flagami państwowymi posesji, okien i balkonów. Niech biało-czerwone flagi powiewające przed naszymi domami podkreślają poczucie wspólnoty oraz dają wyraz uczuciom patriotycznym.
Samorząd powiatowy, wraz z samorządem miasta i gminy Ostrzeszów oraz parlamentarzystami i przedstawicielami organizacji społeczno-politycznych, zamierza uczcić tę ważną datę biorąc udział uroczystościach organizowanych przez miasto i gminę Ostrzeszów, między innymi w uroczystym przemarszu ulicami miasta.

Starosta Ostrzeszowski Lech Janicki
Przewodniczący Rady Powiatu Tomasz Maciejewski
Wicestarosta Ostrzeszowski Zofia Witkowska

Zachęcając do uczestnictwa w imprezach i uroczystościach organizowanych w całym powiecie z okazji Święta Niepodległości, przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w przestrzeniach zamkniętych.