Sukcesy we współzawodnictwie sportowo-turystycznym

I miejsce zajął Zespół Szkół nr 1 w Ostrzeszowie w XXII Współzawodnictwie Sportowo-Turystycznym Młodzieży LZS Szkół Ponadpodstawowych edycja 2020. Powiat ostrzeszowski w XXII edycji Współzawodnictwa Sportowo-Turystycznego Powiatów Województwa Wielkopolskiego o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego zajął miejsce II.
Puchary Marszałka Województwa Wielkopolskiego wręczono uroczyście na XXXII sesji  Rady Powiatu. Puchar za I miejsce wraz z serdecznymi gratulacjami i wyrazami uznania przyjęli: lekkoatleta Kamil Kryś, trenerzy: Lidia Bartczak i Dawid Sobieraj oraz dyrektor ZSnr1 Dariusz Grzesik. Puchar za II miejsce powiatu ostrzeszowskiego przekazano na ręce przewodniczącego Powiatowego Zrzeszenia LZS w Ostrzeszowie Edmunda Tetlaka oraz członka Zarządu Dawida Sobieraja.
W imieniu samorządu powiatowego gratulacje sportowcom, trenerom i działaczom przekazali: Starosta Ostrzeszowski Lech Janicki, przewodniczący Rady Powiatu Tomasz Maciejewski, wiceprzewodniczący Radosław Gatkowski i przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Powiatu Dariusz Świtoń.