AktualnościWszystkie

Spotkali się samorządowi seniorzy

W sali sesyjnej Starostwa Powiatowego po długiej „covidowej” przerwie spotkali się dzisiaj (7 czerwca) członkowie Stowarzyszenia Seniorów Samorządowych w Ostrzeszowie. Spotkanie rozpoczęto minutą ciszy poświęconą samorządowym seniorom, którzy odeszli: Urszuli Baziuk, Zbyszkowi Szmajowi i Tadeuszowi Szczepaniakowi.
Prezes Stowarzyszenia Seniorów Samorządowych Mieczysław Mądry wręczył kwiaty i złożył życzenia pomyślności i miłości na kolejne wspólne lata parze małżeńskiej, która obchodzi właśnie złote gody: państwu Urszuli i Henrykowi Pilarczykom, którym odśpiewano gromkie „Sto lat”.
Uczestniczący w spotkaniu starosta oraz burmistrz Ostrzeszowa złożyli seniorom informacje z aktualnych działań w mieście, gminie i powiecie.
Burmistrz Patryk Jędrowiak mówił między innymi o trwającej budowie żłobka, o opłatach środowiskowych oraz o planach zagospodarowania parku miejskiego i Hęćkowych łąk.
Starosta Lech |Janicki skupił się na kwestiach szczepień realizowanych w punktach szczepień masowych przez Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia oraz transportu zbiorowego, programu modernizacji dróg powiatowych oraz aktualnej sytuacji ostrzeszowskiego szpitala i planach jego rozwoju.
Spotkanie Stowarzyszenia Seniorów Samorządowych w Ostrzeszowie uświetnił minirecital akordeonowy Piotra Niesobskiego.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content