Podsumowanie roku i jubileusz 75-lecia LZS

II miejsce w Wielkopolsce zajął Zespół Szkół nr 1 w Ostrzeszowie, a powiat III miejsce we współzawodnictwie sportowo-turystycznym LZS w roku 2021. Uroczyste podsumowanie połączone z obchodami 75-lecia LZS odbyło się 13 grudnia w Poznaniu. W imieniu powiatu ostrzeszowskiego w uroczystościach udział wziął Starosta Ostrzeszowski Lech Janicki wraz z przewodniczącym Rady Powiatowej LZS Edmund Tetlak.
Złoty Medal Wielkopolskiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe za długoletnią działalność na rzecz upowszechniania sportu i turystyki w środowisku wiejskim oraz w dowód uznania za uzyskane wyniki sportowe i organizacyjne przygotowano dla Jerzego Przygody, który, niestety nie zdążył odebrać odznaczenia… W uznaniu wybitnego wkładu w rozwój oraz upowszechnianie sportu i turystyki w środowisku wiejskim województwa wielkopolskiego pośmiertnie, decyzją Rady Wielkopolskiego Zrzeszenia LZS, nadano Jerzemu Przygodzie godność Członka Honorowego Wielkopolskiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe.