AktualnościWszystkie

Pomóżmy szpitalowi

Szanowni Państwo,
Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 to stan wyjątkowy i skala zagrożenia, z jaką nie mieliśmy dotąd do czynienia.
Sytuacja wymusza pilne działania doraźne i konieczność podjęcia dodatkowych kroków takich jak: zakupy niezbędnego sprzętu medycznego oraz środków ochrony osobistej, które przekładają się na zapewnienie bezpieczeństwa zarówno pacjentów, jak i naszego personelu medycznego.
Ostrzeszowski szpital cały czas pełni służbę i stanowi zabezpieczenie dla mieszkańców powiatu w różnych sytuacjach zdrowotnych, nie tylko tych związanych z zagrożeniem koronawirusem.
Lekarze i pielęgniarki, cały nasz personel działa pod wielką presją, w warunkach stałego zagrożenia, a przewidujemy, że będziemy musieli podjąć nowe wyzwania w związku z rozwijającą się pandemią.
W ostatnim czasie nastąpił drastyczny wzrost bieżących kosztów wszelkich usług i towarów, co budzi nasz poważny niepokój, tym bardziej, że przewidujemy znaczny spadek wpływów za świadczone usługi z Narodowego Funduszu Zdrowia.
Zwracamy się z gorącą prośbą do przedsiębiorców, samorządowców i wszystkich ludzi dobrej woli o finansowe wsparcie dla ostrzeszowskiego szpitala.
W obecnej – trudnej i dynamicznej sytuacji każde środki finansowe będą ważnym wsparciem dla naszej placówki.
Wpłat można dokonywać na konto:
Bank Gospodarstwa Krajowego Oddział w Poznaniu
Nr konta 30 1130 1088 0018 7967 1920 0006
Prosimy o wpisanie tytułu przelewu: darowizna KORONAWIRUS
Jeśli będą mieli Państwo pytania w sprawie przekazania darowizny prosimy o kontakt: nr tel.: 62 503 22 36, e-mail: sekretariat@szpital.ostrzeszow.pl

Z wyrazami wdzięczności
prezes Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia
Marek Nowiński

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content