AktualnościWszystkie

Podziękowania dla pani dyrektor

Zarząd Powiatu przyjął informację o przebiegu konkursu na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ostrzeszowie oraz o jego wynikach i podjął uchwałę w sprawie zatwierdzenia konkursu.

Zarząd Powiatu na swoim dzisiejszym posiedzeniu przyjął informację o przebiegu konkursu na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ostrzeszowie oraz o jego wynikach i podjął uchwałę w sprawie zatwierdzenia konkursu. W efekcie, dyrektorem placówki z dniem 1 września będzie Katarzyna Kokoszko-Hodyjas. Przewodniczący Zarządu starosta Lech Janicki zaprosił na posiedzenie dotychczasową dyrektor Dorotę Wójtowicz, by osobiście podziękować jej za sześcioletnią pracę na stanowisku dyrektora. Nie ma zawodu dyrektor; jest zawód nauczyciel – to jest dla mnie najważniejsze – podkreśliła dyrektor Wójtowicz na posiedzeniu Zarządu Powiatu. Dyrektor zaznaczyła  również, że przez czas kierowania placówką zrealizowała wszystkie najważniejsze plany przewidziane w programie rozwoju Specjalnego Ośrodka i podkreśliła, że bez żalu, z nową energią wraca do pracy nauczycielskiej rozpoczętej 32 lata temu.
Członkowie Zarządu przygotowali dla ustępującej dyrektor kwiaty oraz upominek w postaci albumu „Antoni Serbeński 1886-1957. Malarstwo, rysunek, grafika”.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content