AktualnościWszystkie

Nagrody dla nauczycieli

16 osób zostało wyróżnionych Nagrodą Starosty ostrzeszowskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W gronie nagrodzonych znaleźli się dyrektorzy placówek oświatowych prowadzonych przez powiat ostrzeszowski z wyjątkiem dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie, który otrzymał nagrodę wielkopolskiego kuratora oświaty. Wśród nauczycieli, którzy otrzymali Nagrodę Starosty znaleźli się:
– Krystian Kaźmierczak, Anna Szkopek i Izabela Tarnowska z I LO,
– Grażyna Dera, Leszek Korzański, Aleksandra Morek z Zespołu Szkół nr 1 oraz dyrektor Dariusz Grzesik,
– Iwona Barczyńska, Witold Pelka i Sylwia Reng z Zespołu Szkół nr 2 oraz dyrektor Ziemisław Szmaj,
– Irena Gąsiorek i Małgorzata Wichnowska ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczegooraz dyrektor Katarzyna Kokoszko-Hodyjas
– Agnieszka Hanke z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz dyrektor Beata Rybczyńska.
Nauczycielka Zespołu Szkół nr 1 Dorota Chwalisz została odznaczona w tym roku Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę.
Z powodu obostrzeń związanych z sytuacją epidemiczną nie odbyła się doroczna powiatowa uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Aby jednak uhonorować nauczycieli w dniu ich święta, Starosta Ostrzeszowski Lech Janicki w asyście członka Zarządu Powiatu, jednocześnie kierownika wydziału oświaty Adama Mickiewicza, udał się do szkół, by, zachowując reżim sanitarny, pogratulować wyróżnionym. Nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego nagrody starosty otrzymają 15 października.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content