SportWszystkie

Mobilna Akademia Młodych Orłów w Grabowie nad Prosną

W ramach projektu Mobilna Akademia Młodych Orłów, Polski Związek Piłki Nożnej zaprasza trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego oraz sympatyków piłki nożnej powiatu ostrzeszowskiego na szkolenie nr 4. Szkolenie składające się z wykładu teoretycznego oraz treningu pokazowego odbędzie się 4 kwietnia o godzinie 16:00 w obiekcie sportowych przy ul. Przemysłowej 1a.  Każdy z uczestników szkolenia otrzyma darmowy zestaw materiałów szkoleniowych w postaci książek: „Narodowy model gry”, „ABC trenera dzieci”, „Piłka nożna w szkole”, „Podręcznik trenera piłki nożnej dzieci” oraz „Piłka Nożna bez dyskryminacji”.
Projekt PZPN – Mobilna Akademia Młodych Orłów – ma na celu wyłonić największe talenty w naszym kraju, podnieść świadomość, a także jakość piłkarskiej edukacji.
Trenerów mających rozeznanie co do utalentowanych zawodników i zawodniczek z powiatu organizatorzy proszą o kontakt mailowy w celu ewentualnego powołania ich na wydarzenie Mobilnego AMO.
Szkolenie jest bezpłatne, a zarejestrowanie na wydarzenie w celu zdobycia punktów do certyfikatu dla trenerów/instruktorów odbywa się poprzez portal PZPN24  http://www.pzpn24.pzpn.pl
Trenerzy nieposiadający konta na portalu PZPN 24 zobligowani są do jego założenia w celu rejestracji na szkolenie Mobilnego AMO – Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji oraz film instruktażowy w linku: https://youtu.be/LiatNyoXEDQ

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content