AktualnościWszystkie

Mistrz Wypracowań – konkurs

Portal edukacyjny www.dyktanda.pl  zaprasza na pierwszą edycję ogólnopolskiego konkursu wypracowań „Mistrz Wypracowań”. Jak wyjaśniają organizatorzy, konkurs jest kierowany jest do osób posiadających lekkie pióro i które chcą się sprawdzić w pisaniu wypracowań na tematy powiązane z językiem polskim.
Konkurs potrwa do 22 listopada. Oprócz mistrzowskich dyplomów i tytułów, na laureatów czekają  nagrody. Dzięki współpracy z serwisem www.legimi.pl nagrody przewidziano dla wszystkich uczestników, także dla tych, którzy nie znajda się w gronie laureatów.
Zabawa jest podzielona na 5 kategorii: uczniowie klas 1-3, 4-6, 7-8, szkoły średniej oraz kategoria „wszyscy”, w której poza wymienionymi wcześniej osobami mogą wziąć udział również dorośli i nauczyciele. Każde wypracowanie uczestnika, zostanie sprawdzone przez moderatora konkursu. Od jakości nadesłanej pracy, poprawności językowej i ortograficznej zależy liczba otrzymanych punktów.
Szczegóły dotyczące konkursu – pod adresem: https://dyktanda.pl/lista-konkursow
Nagrody główne w konkursie (315 sztuk!) to:
– najnowsza konsola Xbox Series X,
– najnowsze PlayStation 5 Digital Edition,
– najnowsza Konsola Xbox Series S,
– tablety Samsung Galaxy Tab A5 8′,
– Gimbale PNY MOBEE Gimbal Stabilizer,
– opaski sportowe Mi Smart Band 5.
– dostępy do serwisu z e-bookami oraz audiobookami Legimi na 3 miesiące.
Ponadto w zabawie każdy uczestnik (który otrzyma minimum 1 punkt) otrzyma gwarantowaną nagrodę – darmowy dostęp próbny do serwisu Legimi na 30 dni!

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content