Mamy najbezpieczniejsze gospodarstwo rolne w Wielkopolsce!

Miło nam poinformować, że gospodarstwo państwa Anny i Krystiana Jakóbczaków z Mąkoszyc zwyciężyło w wojewódzkim etapie XVIII Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2021 roku. W finale ogólnopolskim państwo Jakóbczakowie zdobyli nagrodę specjalną Głównego Inspektora Pracy „za stosowanie udogodnień i rozwiązań technicznych zwiększających bezpieczeństwo pracy w gospodarstwie rolnym”. Serdecznie gratulujemy!
Konkurs zorganizowała Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Państwową Inspekcją Pracy, Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa. Do udziału w XVIII edycji konkursu zgłoszono 906 gospodarstw indywidualnych prowadzonych przez osoby ubezpieczone w KRUS.
Uroczyste podsumowanie konkursu – etapu regionalnego i wojewódzkiego – odbędzie się 4 października w Sali Herbowej Starostwa Powiatowego w Słupcy. Z gratulacjami dla zwycięzców udaje się ostrzeszowski starosta Lech Janicki.