Komisja Rewizyjna o crossie ostrzeszowskim

Zespół kontrolny Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu spotkał się dzisiaj z Zarządem Stowarzyszenia Crossy Ostrzeszowskie. Prowadzonej przez zespół kontroli podlega funkcjonowanie stowarzyszenia w zakresie dotacji przekazywanej z budżetu powiatu.
W spotkaniu uczestniczyli:  prezes  Włodzimierz Drogi, wiceprezes – Marcin Kasprzak, sekretarz – Dariusz Świtoń oraz członkowie: Zofia Witkowska, Jacek Woryma, Marcin Poprawa i Marek Nalepa oraz dodatkowo burmistrz Ostrzeszowa Patryk Jędrowiak. W zespole kontrolnym Komisji Rewizyjnej pracują: Adam Grzyb (przewodniczący), Joanna Krzyżańska-Hyłka, Krystyna Sikora, Arkadiusz Suchanecki i Ignacy Śmiatacz, który nie mógł przybyć na dzisiejsze posiedzenie.
W trakcie spotkania oprócz spraw związanych z dotacją przekazywana przez powiat ostrzeszowski na organizację crossu, dyskutowano nad przyczynami obniżenia się rangi ostrzeszowskich przełajów, nad ewentualną zmianą formuły crossu, a także nad możliwościami pozyskania dodatkowych środków finansowych na organizację 56 crossu i imprez towarzyszących. Przypomnijmy – 56 cross, który nie mógł się odbyć w tym roku z powodu pandemii i został przełożony na rok 2021, będzie poświęcony pamięci działacza i spikera sportowego Wojciecha Mamysa. Wstępny termin 56 crossu ustalono na 18 kwietnia 2021 roku.