AktualnościWszystkie

Innowacyjni dla Wielkopolski – konkurs dla firm

Trwa konkurs o nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i – Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” – edycja 2019.
Samorząd województwa wielkopolskiego chce wyróżnić firmy, które w sposób wyjątkowy, poprzez swoją kreatywność oraz otwartość na nową myśl naukową wprowadzają na rynek innowacyjne rozwiązania.
Budowa marki Wielkopolska, której nowoczesność oparta jest na silnych i aktywnych podmiotach gospodarczych jest jednym z priorytetów samorządu województwa, a wzmacnianie konkurencyjności regionu jest nierozerwalnie związane z wprowadzaniem innowacji. Wymogi współczesnego rynku sprawiają, że pożądana staje się oferta nowatorska i unikalna. Z każdą edycją podejście do innowacyjności wśród przedsiębiorców jest bardziej dojrzałe i przemyślane, a sam konkurs zyskuje coraz większą renomę.
Laureatom konkursu samorząd województwa zapewnia nagrody pieniężne i promocję w ramach międzynarodowych wystaw Marki Wielkopolski oraz podczas organizowanych wydarzeń o charakterze gospodarczym przez kolejny pełny rok.
Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest wypełnienie wniosku (stanowiącego załącznik do Regulaminu) i przesłanie go w formie elektronicznej na adres: drg.sekretariat@umww.pl w do 15 listopada.
Szczegółowe informacje: www.iw.org.pl

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content