AktualnościWszystkie

I Charytatywny Bieg z Pasztetem

Niezwykle pozytywna energia towarzyszyła I Charytatywnemu Biegowi z Pasztetem, jaki rozegrano 16 września w ramach XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Pasztetników i Potraw z Gęsi.

Niezwykle pozytywna energia towarzyszyła I Charytatywnemu Biegowi z Pasztetem, jaki rozegrano 16 września w ramach XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Pasztetników i Potraw z Gęsi. Celem biegu było promowanie zdrowego trybu życia oraz szerzenie informacji o profilaktyce nowotworu piersi, a także zebranie wolnych datków na działalność statutową Stowarzyszenia „Amazonki Ostrzeszowskie”.
Biegacze wystartowali o godzinie 13:30 sprzed ostrzeszowskiej lilijki; musieli dotrzeć na metę zlokalizowaną na parkingu przy OCK, z pasztetem na łyżce trzymanej w dłoni.
W biegu wzięło udział około 180 osób – członkowie stowarzyszenia Amazonki Ostrzeszowskie, a także samorządowcy (m.in. ostrzeszowski starosta Lech Janicki i członek Zarządu Zofia Witkowska) i osoby prywatne pragnące wesprzeć ideę przedsięwzięcia. Tytuł Mistrza I Charytatywnego Biegu z Pasztetem  oraz puchar mecenasa biegu Marzeny Wodzińskiej zdobyła Marta Ptak. Serdecznie gratulujemy!

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content