Gratulacje dla Lilii i Pelikana!!!

Serdeczne gratulacje złożył ostrzeszowski starosta piłkarzom i zarządom klubów Pelikan Grabów i Lilia Mikstat, które awansowały do wyższej klasy.
Listy gratulacyjne otrzymał prezes KS Lilia Mikstat Zbigniew Kołodziejczak za awans klubu do kaliskiej klasy A oraz prezes LZS Pelikan Grabów Paweł Walczak za awans do kaliskiej klasy okręgowej. Listy wręczył ostrzeszowski starosta Lech Janicki wraz z przewodniczącym Rady Powiatu Tomaszem Maciejewskim oraz wicestarostą Zofią Witkowska i członkiem Zarządu, kierownikiem wydziału oświaty Adamem Mickiewiczem. Spotkanie, które odbyło się wczoraj w gabinecie starosty, stało się okazją do żywej dyskusji o kondycji klubów piłkarskich w powiecie ostrzeszowskim.