AktualnościWszystkie

Emeryci z  powiatu ostrzeszowskiego w Niechorzu

55-osobowa grupa emerytów – członków Oddziału Rejonowego PZERiI w Ostrzeszowie – w dniach od 22 maja do 1 czerwca uczestniczyła we wczasach w Niechorzu. Wakacyjny wyjazd okazał się bardzo udany, podsumowuje prezes Zarządu Wiktoria Mak. Oto jej krótka relacja z pobytu nad morzem: Korzystaliśmy z gościnności sprawdzonego Ośrodka Wczasowego Poręba, który znajduje się blisko morza, a jego kierownictwo i pracownicy obsługi są bardzo mili i gościnni. Pogoda nam dopisywała, dzięki temu mogliśmy korzystać z kąpieli słonecznych, codziennych długich spacerów brzegiem morza. Niektórzy korzystali z przejażdżek meleksami lub rowerami zwiedzając bliższe i dalsze okolice m.in. Rewal, Trzęsacz, Pogorzelicę. Podczas turnusu odbyły się dwa wieczorki taneczne podczas których bawiliśmy się z grupą emerytów z Kutna, która również wypoczywała w naszym ośrodku.  Wieczorami spotykaliśmy się na ławeczkach przed budynkiem na wspólnym śpiewaniu przy akompaniamencie akordeonisty z Kutna.
Dziesięć dni nad morzem szybko nam minęło. Do domu wróciliśmy opaleni i wypoczęci, pełni sił i pomysłów na organizację nowych wyjazdów na wczasy i wycieczki.

Kolejny wyjazd na wczasy – już jesienią, we wrześniu. Zarząd Oddziału Rejonowego zaprosi swoich członków do Sarbinowa. W przyszłym roku emeryci będą wypoczywać w Darłówku i Mielnie.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content