Dotacje dla rolnictwa – seminarium internetowe

8 lipca o godz. 12:00 odbędzie się spotkanie online pt. „Krajowy webinar DOTACJE DLA ROLNICTWA”. Szkolenie internetowe skierowane jest do rolników i innych zainteresowanych programami pomocowymi, które realizuje i obsługuje ARiMR. Tematy, które zostaną poruszone podczas webinarium to przede wszystkim projekty inwestycyjne i premiowe:
– modernizacja gospodarstw rolnych (obszar D, nawadnianie),
– restrukturyzacja małych gospodarstw,
– premie dla młodych rolników,
– inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej.
Szkolenie będzie transmitowane na żywo wraz z możliwością prowadzenia czatu oraz udzielania odpowiedzi na pytania przez ekspertów ARiMR i Wody Polskie. Projekt realizowany jest we współpracy ARiMR i Parlamentarnego Zespołu ds. Rozwoju i Wsparcia Przedsiębiorstw. Szkolenie odbędzie się z udziałem prezesa ARiMR, dyrektora Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR, dyrektorów departamentów merytorycznych centrali oraz w obecności współorganizatorów.Link aktywacyjny do szkolenia: https://zoom.us/meeting/register/tJ0pduGtqTMvH9Jfq1BNIB_26qaGeOgb34bZ

Po naciśnięciu linku do szkolenia, bądź skopiowaniu go do dowolnej przeglądarki uczestnik zostanie przekierowany do szkolenia w aplikacji ZOOM, które będzie aktywne dopiero w dniu szkolenia.
Skrótowa instrukcja obsługi aplikacji zoom znajduje się tutaj:

W webinarze mogą wziąć udział osoby, które już posiadają konto w aplikacji ZOOM, a także osoby, które nie posiadają konta i nie chcą go utworzyć.