AktualnościWszystkie

Domy Pomocy Społecznej zapraszają

Domy Pomocy Społecznej powiatu ostrzeszowskiego – w Kochłowach, Kobylej Górze i Marszałkach – serdecznie zapraszają nowych mieszkańców.
Dom Pomocy Społecznej w Marszałkach specjalizuje się w opiece nad osobami przewlekle somatycznie chorymi, placówka w Kochłowach jest adresowana do osób przewlekle psychicznie chorych, a DPS w Kobylej Górze do osób niepełnosprawnych intelektualnie.
Doskonała lokalizacja, wysokie standardy i wysoko wykwalifikowana kadra terapeutyczno-opiekuńcza – to atuty wszystkich trzech placówek. Wysoko wykwalifikowany personel każdego dnia służy mieszkańcom profesjonalną pomocą, tworząc programy indywidualnego wsparcia, a także ciepłą, serdeczną, rodzinną atmosferę. Terapeuci oferują mieszkańcom: rehabilitację medyczną (gabinety kinezyterapii i fizykoterapii), zajęcia terapeutyczne dostosowane do możliwości, zainteresowań mieszkańców oraz pomoc psychologiczną.
Dodatkowymi atutami Domów w Marszałkach i Kochłowach oraz filii DPS Kobyla Góra w Myślniewie jest ich wspaniała architektura; wszystkie placówki toną w zieleni zapewniając domownikom korzystanie z dobroczynnego wpływu natury.
Prowadzone przez powiat ostrzeszowski Domy Pomocy Społecznej dbają o stałe podnoszenie jakości świadczonych przez siebie usług, a także o integrację Mieszkańców ze środowiskiem oraz optymalne warunki do bezpiecznego i godnego życia z gwarancją intymności i niezależności.
Dzięki masowym szczepieniom personelu oraz mieszkańców przeciwko coid-19, a także skrupulatnemu przestrzeganiu reguł sanitarnych, placówki są bezpieczne – podkreśla dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrzeszowie Bożena Powązka.

Wiecej informacji o prowadzonych przez powiat ostrzeszowski Domach Pomocy Społecznej poniżej:

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content