AktualnościWszystkie

Dar harcerzy dla starosty

Delegacja Hufca ZHP Ziemi Ostrzeszowskiej im. Szarych Szeregów przekazała ostrzeszowskiemu staroście biało-czerwoną chustę z orłem w koronie – na pamiątkę wyróżnienia, jakie spotkało harcerzy

Delegacja Hufca ZHP Ziemi Ostrzeszowskiej im. Szarych Szeregów przekazała ostrzeszowskiemu staroście biało-czerwoną chustę z orłem w koronie – na pamiątkę wyróżnienia, jakie spotkało harcerzy, w postaci udziału w ogólnopolskich obchodach Święta Wojska Polskiego w Warszawie.
Chusty harcerskie wręczyli staroście druhowie z Rogaszyc: Agnieszka Podemska i Dominik Malik w asyście pwd. Pauliny Jerzyk, skarbnika hufca pwd. Eugeniusza Macieja i komendanta phm. Mariusza Ciechanowskiego.
To wielki sukces i zaszczyt móc reprezentować stutysięczną organizację na tak ważnej uroczystości – podkreślał na spotkaniu ze starostą komendant Hufca ZHP Ziemi Ostrzeszowskiej phm. Mariusz Ciechanowski. Młodzi harcerze opowiadali Lechowi Janickiemu o emocjach, jakie towarzyszyły ich wizycie w Warszawie podkreślając gorące przyjęcie warszawiaków.

Cieszę się ogromnie z Waszego sukcesu i z Waszego daru, jestem zaszczycony – powiedział starosta Lech Janicki życząc harcerzom kolejnych udanych przedsięwzięć i ciekawych wyzwań.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content