AktualnościWszystkie

Bartek Busz nominowany w konkursie Grand Press Photo 2020

Wśród 42 zdjęć pojedynczych, 15 fotoreportaży, czterech projektów dokumentalnych w kategoriach głównych oraz dwóch zdjęć pojedynczych i trzech fotoreportaży w kategorii Young Poland do finału konkursu Grand Press Photo 2020 został nominowany ostrzeszowianin Bartek Busz za fotoreportaż w kategorii „Ludzie” pt. Sasha Boole.
Jest to opowieść o ukraińskim songwriterze Sashy Boole, który gra amerykański folk country. Przez ostatnie cztery lata koncertował w klubach, na festiwalach oraz w nietypowych miejscach całej Europy.
W tegorocznej edycji Grand Press Photo w jury zasiadają: Pieter Ten Hoopen, Beata Łyżwa-Sokół, Maksymilian Rigamonti, Maarten Schilt, Radu Sigheti oraz Andrzej Zygmuntowicz.
Na nominowane prace po raz pierwszy mogą głosować widzowie – autor zwycięskiego zdjęcia otrzyma Nagrodę Internautów, której partnerem jest Onet. Zapraszamy do głosowania poprzez panel dostępny na stronie: https://www.press.pl/grand-press-photo-2020/glosowanie/page:3
Laureatów nagród Grand Press Photo 2020 poznamy w środę 13 maja, podczas internetowej transmisji na stronie https://www.press.pl/tresc/61545,nominacje-grand-press-photo-2020, w trakcie której połączymy się z nominowanymi, laureatami, jurorami oraz partnerami wydarzenia.

Autor reportażu dziękuje Oficynie Wydawniczej Kulawiak i Agencji Koncertowej Borówka Music za pomoc w realizacji projektu.

Bartłomiej Busz – Sasha Boole – fragment reportażu:

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content