48 posiedzenie Zarządu Powiatu

26 listopada odbędzie się posiedzenie Zarządu Powiatu w Ostrzeszowie. Pod obrady organu wykonawczego Rady Powiatu trafią projekty uchwał Zarządu w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację w latach 2020 – 2022 zadań publicznych powiatu ostrzeszowskiego w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych oraz w sprawie powołania, określenia składu i regulaminu pracy komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w konkursie na prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.
Ponadto Zarząd Powiatu zapozna się z informacją Środowiskowego Domu Samopomocy w Kuźnicy Grabowskiej o wykorzystaniu otrzymanej z budżetu powiatu dotacji w ostatnich 10 miesiącach.