40 lat pracy zawodowej Wiesława Dombka

Jubileusz 40-lecia pracy zawodowej obchodzi kierownik Wydziału Zarządzania Drogami Powiatowymi Wiesław Dombek. Gratulacje z okazji jubileuszu oraz życzenia sukcesów zawodowych w kolejnych latach życzył jubilatowi ostrzeszowski starosta Lech Janicki, członek Zarządu Powiatu Adam Mickiewicz, sekretarz powiatu Ireneusz Jeziorny, skarbnik powiatu Czesław Mitmański oraz specjalista ds. kadr Starostwa Powiatowego Bożena Mularczyk.
Wiesław Dombek swoją karierę zawodową rozpoczynał w 1979 roku w ostrzeszowskim Budomaszu (późniejszej Techmie Ostrzeszów) jako inspektor nadzoru energetycznego. Drogownictwem zajął się w 1986 roku – pracował w Rejonie Dróg Publicznych w Ostrzeszowie, następnie w Rejonie Dróg Krajowych. W 1999 roku Wiesław Dombek podjął poracę w Powiatowym Zarządzie Dróg, który był jednostką organizacyjną powiatu ostrzeszowskiego, jako kierownik sekcji drogowej; w 2015 roku objął stanowisko kierownika Wydziału Zarządzania Drogami Powiatowymi Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie.