AktualnościSportWszystkieZapowiedzi wydarzeń

Turniej szachowy w stulecie niepodległości

Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości odbędzie się 4 listopada w Szkole Podstawowej nr 2 w Ostrzeszowie. Współorganizatorem przedsięwzięcia jest powiat ostrzeszowski.

Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości odbędzie się 4 listopada o godz. 10:00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Ostrzeszowie. Współorganizatorem przedsięwzięcia jest powiat ostrzeszowski.
Zawody organizowane w celu uczczenia obchodów Święta Niepodległości staną się także okazją do uhonorowania Sławomira Krasowskiego – popularyzatora gry w szachy w powiecie ostrzeszowskim, który obchodzi 80 urodziny.
Turniej ma charakter otwarty – mogą w nim brać udział wszyscy zawodnicy (dorośli i dzieci) znający zasady gry w szachy, bez względu na przynależność klubową i poziom gry.
Rozgrywki będą prowadzone systemem szwajcarskim: 7 rund, 2×15 min dla zawodnika. Dodatkowa klasyfikacja dla Juniorów do lat 18 oraz seniorów powyżej 65 lat
Strona zawodów: https://www.facebook.com/Sekcja-Szachowa-OCK-Ostrzesz%C3%B3w-681728898536319/
Wszelkich informacji udziela Renata Pokusa pod numerem telefonu: 668 367 683.