AktualnościZapowiedzi wydarzeń

Po raz 11 powiedzą TAK dla transplantacji

Już po raz 11 Zespół Szkół nr 1 poprowadzi kampanię „Transplantacja – jestem na TAK”. W ramach akcji szkoła uruchomi specjalne punkty informacyjne, przeprowadzi akcję uliczną oraz zorganizuje konferencję z udziałem transplantologów i osób po przeszczepie.
25 lutego liderzy zdrowia Zespołu Szkół nr 1 pod okiem szkolnej koordynatorki akcji Drugie Życie Doroty Pilarskiej, uruchomią 5 punktów informacyjnych podkreślających znaczenie dawstwa narządów. Punkty działać będą w galerii Borek oraz w ostrzeszowskich szkołach średnich, a także w gmachu Urzędu Miasta i Gminy w Ostrzeszowie. 26 lutego liderzy zdrowia wyruszą na ulice Ostrzeszowa, by zapoznawać przechodniów z ideą i procedurami transplantacji. Uroczyste podsumowanie X Kampanii „Transplantacja – jestem na TAK” odbędzie się 4 marca w auli Zespołu Szkół nr 1. Akcję, jak zawsze honorowym patronatem objął starosta ostrzeszowski Lech Janicki.

Sprawdź również