AktualnościWszystkie

Zwiedzali Andaluzję

Kolejni uczniowie Zespołu Szkół nr 2 skorzystali z zagranicznych praktyk zawodowych organizowanych w ramach unijnego projektu pn. „Europejska mobilność uczniów ZS nr 2 w Ostrzeszowie – nowe umiejętności, nowe doświadczenia”. 16 uczniów kierunków technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik architektury krajobrazu wyjechali na praktyki do Grenady w Hiszpanii.
Udział w projektach zagranicznych praktyk zawodowych realizowanych w naszej szkole to nie tylko szansa na zdobycie interesującego doświadczenia i poszerzenie umiejętności zawodowych, jest to także świetna okazja do zapoznania się z kulturą kraju goszczącego – podkreślają opiekunki grup: Marta Gaszewska i Ewelina Ulichnowska-Kosik.
Uczniowie oprócz praktyk zawodowych odbywanych w hiszpańskich firmach, dzięki bogatemu programowi kulturowemu mieli szansę zgłębiać i poznawać zabytki Andaluzji – najbardziej położonego na południu regionu Hiszpanii. Relację z pobytu uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Grenadzie znajduje się na stronie: http://www.zsz2.ostrzeszow.pl/index.php?page=news&id=833

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content