AktualnościWszystkie

Znamy starościnę Dożynek Powiatowych i Gminnych

Zaszczytną funkcję starościny Powiatowych i Gminnych Dożynek, które odbędą się 5 września w Kraszewicach przyjęła pani Agnieszka Pawlik z Bałdowic. Starosta Ostrzeszowski Lech Janicki wraz z zastępcą kierownika Wydziału Oświaty, Spraw Europejskich, Promocji i Rozwoju Ludmiłą Cieślarczyk oraz byłym wójtem Kobylej Góry Jerzym Przygodą udał się wczoraj do pani Agnieszki, by osobiście poprosić ją o przyjęcie funkcji starościny.


Agnieszka Pawlik wraz z synem prowadzi 50-hektarowe gospodarstwo rolne w Bałdowicach (gmina Kobyla Góra), z czego 20 ha zajmują łąki. Uprawia zboża i kukurydzę, a specjalizuje się w hodowli bydła (w sumie 50 szt., w tym 23 krowy mleczne).
Jest niezwykle aktywną społeczniczką – była przewodniczącą Rad Rodziców w Szkole Podstawowej w Mąkoszycach, w gimnazjum w Kobylej Górze oraz w Zespole Szkół nr 2 w Ostrzeszowie; od lat pracuje w Radzie Sołeckiej Bałdowic.
Pani Agnieszka ma dwoje dzieci: 24-letniego syna Adriana i 21-letnią córkę Marlenę. W wolnych chwilach lubi czytać książki, uczęszcza na zajęcia z samoobrony, interesuje się krawiectwem, a jej pasją jest pole dance – dyscyplina sportu łączącą w sobie elementy tańca, gimnastyki oraz akrobatyki  i sportów siłowych.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content