Nowy dyrektor DPS Kobyla Góra

Rozstrzygnięto konkurs na stanowisko dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Kobylej Górze – dotychczasową dyrektor Małgorzatę Dłubak, która odchodzi na emeryturę, zastąpi Aneta Łuczak. Aneta Łuczak spełnia wymagania formalne, a także niezbędne oraz dodatkowe wymagania określone w naborze. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się znajomością zagadnień związanych z kierowaniem Domem Pomocy Społecznej oraz z zakresu pomocy społecznej. Kandydatka uzyskała w sumie najwyższą ocenę członków komisji konkursowej  – wyjaśnia sekretarz powiatu Ireneusz Jeziorny.
Również dyrekcja Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie pozytywnie zaopiniowała kandydaturę Anety Łuczak.

Na swoim 177 posiedzeniu Zarząd  Powiatu podjął uchwałę w sprawie zatrudnienia dyrektora DPS w Kobylej Górze na czas określony – od 1 sierpnia do 30 listopada 2022 roku.

Aneta Łuczak pracowała do tej pory jako kierownik działu terapeutyczno-opiekuńczego w DPS w Kobylej Górze.