Zbierze się Zarząd Powiatu

21 kwietnia o godzinie 10:00 przed ekranami monitorów zbiorą się członkowie Zarządu Powiatu w Ostrzeszowie. W programie e-posiedzenia znajdą się między innymi projekty uchwał Rady Powiatu: w sprawie przyjęcia Oceny zasobów pomocy społecznej w powiecie ostrzeszowskim oraz w sprawie zmian w budżecie powiatu ostrzeszowskiego na 2020 rok. Ponadto Zarząd zapozna się z apelem Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Poznaniu, aby chronić pszczoły poprzez umiejętne wykonywanie zabiegów środkami ochrony roślin oraz z wystąpieniem burmistrza Ostrzeszowa w sprawie uzgodnienia projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ul. Wierzbowej oraz ul. Wojska Polskiego.