Zarząd Powiatu o działalnosci Wydziału Geodezji

Prawie 6 tysięcy wniosków o udostępnienie materiałów powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego zrealizował w ubiegłym roku Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie.

Ponadto Wydział przyjął 2 433 zgłoszenia prac geodezyjnych, dla których pobrano 15 671 kopii zbiorów danych i plików materiałów zasobów. W Wydziale zweryfikowano 2 644 operaty techniczne przekazane do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego przez jednostki wykonawstwa geodezyjnego, a także wprowadzono 2 404 zmiany do bazy danych obejmującej zbiory danych przestrzennych infrastruktury informacji przestrzennej prowadzonej dla obszaru powiatu. To tylko znikoma część zadań zrealizowanych w ubiegłym roku w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa w zakresie geodezji, kartografii i katastru. Kolejny obszerny dział pracy Wydziału obejmował działania w zakresie gospodarki nieruchomościami.

Sprawozdanie z działalności Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie Zarząd Powiatu przyjął na wczorajszym – 110. – posiedzeniu. Sprawozdanie złożyła kierownik Wydziału Zofia Nieruchalska.