AktualnościWszystkie

Zakręcone lato w Myślniewie

Mieszkańcy Domów Pomocy Społecznej w Marszałkach, Kochłowach, Rzetni i Kobylej Górze oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej w Pisarzowicach zjechali dziś (14 września) do domu w Myślniewie, by wspólnie cieszyć się latem. Piknik integracyjny pod hasłem „Zakręcone lato” zorganizował Dom Pomocy Społecznej w Kobylej Górze oraz Stowarzyszenie Tacy Sami.
Dla uczestników przygotowano szereg zabaw i konkursów (między innymi konkurs na letnią kreację oraz konkurs wokalny) oraz wspólną biesiadę.
Mieszkańcom placówek wsparcia towarzyszyli opiekunowie i instruktorzy oraz szefostwo: dyrektor DPS w Kobylej Górze Małgorzata Dłubak, dyr. DPS w Marszałkach Katarzyna Kulok, dyr. DPS w Kochłowach Aneta Małolepsza oraz kierownik WTZ w Pisarzowicach Halina Lewek. We wspólną zabawę włączył się Starosta Ostrzeszowski Lech Janicki i wicestarosta Zofia Witkowska oraz dyr. PCPR Bożena Powązka.

Wicestarosta Zofia Witkowska, w kompetencjach której leżą sprawy pomocy społecznej, wykorzystała obecność w Myślniewie do odwiedzenia domu będącego filią DPS w Kobylej Górze. Wicestaroście towarzyszyła Paulina Kempa, która opiekuje się mieszkańcami Myślniewa oraz dyr. PCPR Bożena Powązka.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content