Z życzeniami dla pani Anny Graf

Zgodnie ze zwyczajem, samorząd powiatowy przekazuje świąteczno-noworoczne życzenia osobom uhonorowanym tytułem Zasłużony dla Powiatu Ostrzeszowskiego. Z powodu nieobecności w Ostrzeszowie w okresie świątecznym małżonki śp. Władysława Grafa, życzenia i zestaw upominkowy pani Annie Graf przekazano dzisiaj (9 lutego). Z wizytą do małżonki Zasłużonego dla powiatu udała się wicestarosta Zofia Witkowska, by w imieniu samorządu powiatowego oraz własnym, przekazać pani Annie i jej rodzinie życzenia zdrowia, pogody ducha, nieustającej życzliwości, wewnętrznego spokoju oraz wszelkiej pomyślności w 2023 roku.

Przypomnijmy, laureat honorowego tytułu „Zasłużony dla Powiatu Ostrzeszowskiego”, zaangażowany społecznik i wybitny regionalista, niestrudzony popularyzator historii harcerstwa i regionu, autor wielu publikacji opisujących dzieje ostrzeszowskich instytucji, organizacji i wydarzeń, między innymi Zeszytów ostrzeszowskich, zmarł 14 stycznia 2020 roku.

Władysław Graf był wielokrotnie odznaczany, między innymi Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski, Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski i Złotym Krzyżem Zasługi.