XXXV sesja – odwołanie i powołanie skarbnika powiatu

27 sierpnia, na XXXV sesji, Rada Powiatu odwołała skarbnika powiatu ostrzeszowskiego – Czesława Mitmańskiego, który po 22 latach pracy na tym stanowisku odchodzi na emeryturę.
Od 22 lat należał Pan do naszej samorządowej rodziny i to przywiązanie, jakie okazywał Pan urzędowi zasługuje dziś na szczególne podziękowanie.
Pańska wiedza, kwalifikacje i umiejętności potwierdzone długoletnim doświadczeniem w samorządzie powiatowym, w połączeniu z wytrwałością i zaangażowaniem – zapewniły skuteczność w realizacji podejmowanych działań. Jesteśmy głęboko przekonani, że opuszcza Pan swoje stanowisko z poczuciem satysfakcji i spełnienia – czytamy w liście wystosowanym do Czesława Mitmańskiego, podpisanym przez ostrzeszowskiego starostę oraz wszystkich radnych Rady Powiatu.
Podejmując stosowną uchwałę Rada Powiatu powołała na stanowisko skarbnika Urszulę Mikołajczyk-Machoł. Nowa skarbniczka przez wiele lat była główną księgową Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrzeszowie i spełnia wymagania formalne wynikające z ustawy o finansach publicznych; nad finansami powiatu będzie czuwać od 1 września

Sprawdź również