XXXIII Mistrzostwa Osób Niepełnosprawnych/III Marsz po Zdrowie

Wszystkie Domy Pomocy Społecznej powiatu ostrzeszowskiego wraz z innymi ośrodkami wsparcia południowej Wielkopolski wzięły udział w XXXIII Mistrzostwach Osób Niepełnosprawnych w Biegach Przełajowych oraz III Marszu po Zdrowie Nordic Walking. Impreza odbyła się 7 kwietnia na stadionie sportowym w Kobylej Górze.

Po zakończeniu zawodów sportowych reprezentanci Domów w Kobylej Górze, Marszałkach i Kochłowach ze stadionu przenieśli się do Domu Pomocy Społecznej w Kobylej Górze, gdzie czekał na nich poczęstunek oraz wybory Króla i Królowej Nordic Walking. Tytuły zdobyli: Marta Lewek z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Ostrzeszowie oraz Andrzej Karasiewicz z Domu Pomocy Społecznej w Marszałkach. Następnie ekipy udały się do sali OSP w Myślniewie, gdzie wszystkim zawodnikom zostały wręczone dyplomy i medale. Zawodnikom gratulacje złożył starosta Lech Janicki, wicestarosta Zofia Witkowska oraz dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Aneta Małolepsza. Wydarzenie zakończyła wspólna zabawa z licznymi atrakcjami.

Organizatorem wydarzenia był Dom Pomocy Społecznej w Kobylej Górze i Stowarzyszenie Tacy Sami.

Sprawdź również