SportWszystkie

XXIV Mistrzostwa Powiatu Ostrzeszowskiego Zrzeszenia LZS w Tenisie Stołowym

102 pingpongistów (w tym 40 dziewcząt i kobiet) zmierzyło się w XXIV Mistrzostwach Powiatu Ostrzeszowskiego Zrzeszenia LZS w Tenisie Stołowym Mikstat, jakie rozgrywano 25 lutego w Grabowie nad Prosną i 25 marca w Mikstacie.

Zawody otworzył przewodniczący PZ LZS w Ostrzeszowie Edmund Tetlak, były burmistrz Mikstatu Bogdan Małecki przypomniał sylwetkę śp. Bronisława Mikołajewskiego, a dekoracji zwycięzców dokonali: starosta Lech Janicki, burmistrz Mikstatu Henryk Zieliński oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Mikstacie Łukasz Dybul.

(fot. Przemysław Klimek)

Starosta Ostrzeszowski i Rada Powiatowego Zrzeszenia LZS w Ostrzeszowie dziękują władzom Mikstatu za nieodpłatne udostępnienie hali sportowej i zakup pucharów. Podziękowania składają także dyrekcji Szkoły Podstawowej w Mikstacie i nauczycielkom Jolancie Krystek i Jolancie Dembickiej za pomoc w organizacji rozgrywek. Obie panie były wychowankami Bronisława Mikołajewskiego i grały w tenisa stołowego na poziomie III ligi.

Wyniki rozgrywek: