AktualnościWszystkieZapowiedzi wydarzeń

XX Bal Starosty – to już jutro!

70 par bawić się będzie na jubileuszowym XX Balu Starosty Ostrzeszowskiego.

70 par bawić się będzie na jubileuszowym XX Balu Starosty Ostrzeszowskiego. Jutro o godzinie 19 w restauracji Eldorado gości powita Lech Janicki wraz z zaangażowanym w organizację balu członkiem Zarządu Powiatu, wicestarostą minionej kadencji, Adamem Mickiewiczem.
Na uczestników balu czekają atrakcje w postaci dynamicznego pokazu tańca w wykonaniu mistrzowskiej grupy aerobiku sportowego działającej w I Liceum Ogólnokształcącym w Ostrzeszowie, a także minirecital Igi Kurzawy – laureatki konkursu Ostrzeszowski Idol, wokalistki zespołu The Foomix. Ważnym elementem balu będzie licytacja, z której dochód zostanie przekazany na cele społeczne i charytatywne. Pod młotek trafi 13 fantów o łącznej wartości ponad 4,5 tysiąca złotych, wśród których znajdzie się między innymi koszulka z autografem Roberta Lewandowskiego, zestaw mebli wypoczynkowych oraz zaproszenie na nagranie programu „Kuba Wojewódzki” oraz spotkanie z tym znanym prezenterem i zwiedzanie telewizji od kulis.