Wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w dzierżawę

Zarząd Powiatu w Ostrzeszowie  informuje, że na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie w Biuletynie Informacji Publicznej (bip.powiatostrzeszowski.pl) zostało wywieszone ogłoszenie o przeznaczeniu do oddania w najem w drodze bezprzetargowej na rzecz dotychczasowego najemcy lokalu biurowego położonego w Ostrzeszowie, ul gen. Sikorskiego 58, działka ewidencyjna nr 1936/4. Lokal biurowy o pow. 126,70 m2 oraz garaż o pow. 24 m2, nr księgi wieczystej KW KZ10/00041643/0 będący własnością Powiatu Ostrzeszowskiego. Wysokość opłat z tytułu czynszu najmu: 2224,63 zł miesięcznie.

Zarząd Powiatu w Ostrzeszowie  informuje, że na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie w Biuletynie Informacji Publicznej (bip.powiatostrzeszowski.pl) zostało wywieszone ogłoszenie o przeznaczeniu do oddania w najem w drodze bezprzetargowej lokalu biurowego położonego w Ostrzeszowie, ul Sikorskiego 58, działka ewidencyjna nr 1936/4. Lokal biurowy o pow. 61,79 m2, nr księgi wieczystej KW KZ10/00041643/0 będący własnością Powiatu Ostrzeszowskiego. Wysokość opłat z tytułu czynszu najmu: 988 zł miesięcznie.

Zarząd Powiatu w Ostrzeszowie informuje, że na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej starostwa powiatowego w Ostrzeszowie w Biuletynie Informacji Publicznej (bip.powiatostrzeszowski.pl) zostało wywieszone ogłoszenie o przeznaczeniu do oddania w najem w drodze bezprzetargowej na rzecz dotychczasowego najemcy lokalu biurowego położonego w Ostrzeszowie, ul Zamkowa 16a, działka ewidencyjna nr 2258/14. Lokal biurowy o pow. 48 m2, nr księgi wieczystej KW KZ10/00009373/0 będący własnością Powiatu Ostrzeszowskiego. Wysokość opłat z tytułu czynszu najmu: 1440 zł miesięcznie.